ANASINIFI VE İLKÖĞRETİM SINIFLARIMIZA TİYATRO GÖSTERİMİ DÜZENLENDİ.

      Sanat büyükten küçüğe tüm bireylerin yapısında var olan bir özelliktir. Çocuklarda bu özelliğin daha yaratıcı ve daha rahat bir şekilde ortaya konulduğu görülür. Çünkü onlar bir şeyler oluşturma kendinden katma ve yaratma çabası içindedir. Beğenilme ya da kötü bulunma kaygısı gözetmeden kendi hayal gücünü ortaya koyar ona göre yapılan her şey güzeldir. Resim, müzik, tiyatro gibi sanatsal faaliyetlerle çocuk kendisini daha iyi geliştirebilir. Yaparak ve yaşayarak öğrenme daha etkindir. 


      Dolayısıyla çocuk tiyatrolarının çocuklarımız üzerindeki bu olumlu işlevlerinden yola çıkarak bizler de öğrencilerimizin hem kişisel gelişimleri hem de keyifli vakit geçirmeleri amacıyla okulumuzda ‘Kümesteki Kral’ isimli tiyatro oyununu izledik.

Bu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. © 2014 Ankara Bahar Koleji Bu Sitenin Tasarım ,Yazılım ve Barındırma Hizmeti FSB Teknoloji Tarafından Sağlanmıştır.