OKULUMUZ

Görsel Sanatlar Atölyesi

Görsel Sanatlar Atölyesi

Çocuklarımızın dikey ve yatay olarak kullanabilecekleri çizim masalarımızda, karakalem, suluboya, yağlıboya, pastel, yontu, rölyef, afiş, logo, baskı ve üç boyutlu çalışmalar uygulanarak çocuklarımızın psikomotor kaslarının gelişimini desteklemekteyiz.

 
 
Farklı sanat akımlarının görsel materyallerle desteklenerek öğrencilerimizin genel kültürü de geliştirilecek, sanattan anlayan ve zevk alan bireyler olarak, sanatçıların resimleri sanatsal boyutlarda incelenerek eleştirel düşünme ve bakış açıları çok yönlü olarak ele alınacaktır. Üç boyutlu çalışmalarla, uzamsal zekaları desteklenmekte ve hayata yeni bir pencereden bakma fırsatı yaratılmaktadır.

Resim Galerisi

Bu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. © 2014 Ankara Bahar Koleji Bu Sitenin Tasarım ,Yazılım ve Barındırma Hizmeti FSB Teknoloji Tarafından Sağlanmıştır.