CAMBRIDGE İNGİLİZCE KEY (KET) SINAVI SERTİFİKALARI

Haberler

CAMBRIDGE İNGİLİZCE KEY (KET) SINAVI SERTİFİKALARI

 Cambridge İngilizce  Key (KET ) sınavı, temel durumlarda iletişim kurmak için İngilizce bilginizi kullanabileceğinizi gösteren temel seviyede bir yeterliktir. Sınav, yabanci dil öğretiminde önemli olan 4 dil becerisi; okuma, yazma, dinleme ve konuşma bölümlerinden oluşur. A2 seviyesi dil yeterliği hedeflenir.

 

              A2 dil yeterliğine sahip kişiler;

·         İngilizce temel cümleleri kullanır,anlar ve ifade eder.

·         Kendini tanıtır,kendisiyle ilgili  kişisel sorulara cevap verir.

·         Açık ve anlaşılır konuşan yabancılarla iletişim kurabilir.

·         Kısa ve basit notlar tutar ve basit  İngilizce parçaları anlayabilir.

 

 

 

 

Cambridge İngilizce Key (KET)  sınavı genç yetişkinlerin girdiği bir sınavdır. Bu sınav öğrencilerin İngilizce dil yeterlikleri ve amaçları doğrultusunda çalışma yeterliklerini gösterir. Sınavı başarıyla tamamlayan öğrenciler uluslararası geçerliliğe sahip dil sertifikası almaya hak kazanırlar.

Özel Ankara Bahar Koleji 6. ve 7. Sınıf öğrencileri 13 Mayıs 2017 tarihinde Ket sınavına katıldılar. Yaklaşık 6 ay boyunca Ket sınavı hazırlık dersleri aldılar ve Ket sınavına en iyi şekilde hazırlandılar. Öğrencilerimiz başarılı şekilde Ket sınavını geçtiler.

Bu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. © 2014 Ankara Bahar Koleji Bu Sitenin Tasarım ,Yazılım ve Barındırma Hizmeti FSB Teknoloji Tarafından Sağlanmıştır.