8. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZİN MEZUNİYET TÖRENİ

Haberler

8. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZİN MEZUNİYET TÖRENİ

Küçük birer çocuklardı ilk tanıştığımızda. Beraber büyüdük, beraber öğrendik, beraber hüzünlendik yıllarca. Artık büyüyüp yeni hayatlara yelken açma vakti geldi. Onlara herşeyin en güzelini, en iyisini vermek için çok çalıştık, çabaladık. Küçük fidanlarımızı sabır ve sevgiyle büyüttük. Zorluklarla mücadele etmeyi, sabırlı olmayı, en önemlisi de vatanımıza faydalı birer birey omayı öğrettik onlara. Hiçbirşeyden korkmamayı, cesartli olmanın neleri kazandıracağını gösterdik elimizden geldiğince. Şimdi çizdiğimiz ışıklı yola bırakıyoruz çocuklarımızı. Kendi hayatlarını, kendi geleceklerini o ışıkla en güzel yerlere taşıyacaklarından eminiz.

Mezuniyet törenimizle veda etmedik onlara biz. Onlara yeni dostlukların, yeni bir geleceğin kapılarını sonuna kadar araladık. Mezun olan öğrencilerimize hayatları boyunca başarılar dileriz.

Resim Galerisi

Bu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. © 2014 Ankara Bahar Koleji Bu Sitenin Tasarım ,Yazılım ve Barındırma Hizmeti FSB Teknoloji Tarafından Sağlanmıştır.